Najczęściej kupowane

PromocjeZobacz wszystkie

Wyszukiwarka akumulatorów

Areometr Tester do akumulatorów kwasowych

Tester -Areometr służy do dokładnego pomiaru gęstości elektrolitu w akumulatorze. Dzięki czemu możliwe jest określenie stanu akumulatora.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


16,25 zł netto 19,99 zł brutto

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Podane ceny zawierają podatek VAT 23% Kliknij sprwdź szczegóły wysyłek

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Inne produkty z tej samej kategorii

Tester - Areometr służy do dokładnego pomiaru gęstości elektrolitu w akumulatorze. Dzięki czemu możliwe jest określenie stanu akumulatora.

 

Tester - areometr służy do określania stanu nałdowania akumulatora kwasowego. Przed pierwszym użyciem sprawdzić prawidłowość zamocowania gruszki (rura i gruszka muszą być połączone tak aby koniec rury był wyczuwalny wewnątrz gruszki) następnie wyjąć pływać z pudełka i umieścić go w rurze obciążeniem ku końcówce , którą należy wcisnąć do oporu w rurę.

Pływający swobodnie w pipecie pływak (konstrukcja rury zapewnia nie przyklejanie się pływaka do ścianek) wskazuje na trzpieniu stan nałowania akumulatora:

- zanurzenie pływaka poniżej 1.16 g/ml oznacza celę akumulatora wyładowaną

- cela częściowo naładowana 1.24 g/ml

- cela b.dobrze naładowana - zanurzenie pływaka powyżej 1.26 g/ml

 

Kolor czerwony - akumulator rozładowany.

kolor zielony - akumulator naładowany.

 

Pomiar należy dokonywać w temp. 20°C . Przyrządu nie nalezy stosować do rozliczeń handlowych i KJ. Po każdym pomiarze przyrząd przepłukać czystą wodą.

 

UWAGA !! Aby nie oblać się płynem należy go wypuszczać z pipety wolno tak aby ciśnienie nie wypchnęło końcówki i gruszki z rury.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowani mogą napisać komentarz

W porównywarce: 0Opis produktu