Najczęściej kupowane

PromocjeZobacz wszystkie

Wyszukiwarka akumulatorów

Ruszył program serwisowy VARTA START-STOP

Johnson Controls przedstawia najnowszą odsłonę programu serwisowego VARTA? Start-Stop Service Program (VSSP 2.1)

 

Johnson Controls, globalny lider w branży akumulatorów kwasowo-ołowiowych, wprowadza na rynek nową odsłonę programu serwisowego VARTA Start-Stop Service Program (VSSP 2.1). Rozszerzona wersja VSSP 2.1 pozwala warsztatom na przeprowadzanie całego procesu wymiany akumulatora w prosty i szybki sposób. Dzięki nowym zintegrowanym funkcjom offline urządzenie może pracować bez połączenia z internetem, co zwiększa elastyczność wykorzystania w każdym warsztacie. Szybsza, zoptymalizowana nawigacja po menu oraz ilustrowane instrukcje wymiany akumulatora sprawiają, że skomplikowany proces wymiany akumulatora może być teraz wykonywany w wygodny sposób.

Wymiana akumulatora w aucie z systemem Start-Stop stanowi poważne wyzwanie dla wielu warsztatów. Akumulator jest ściśle zintegrowany z układem elektrycznym w celu obsługi zasilanych z akumulatora funkcji. Przeprowadzenie diagnostyki, wyczyszczenie pamięci oraz ponowna rejestracja akumulatora w układzie elektrycznym pojazdu są równie skomplikowane. Inne wyzwania to różne miejsca montażu w poszczególnych pojazdach oraz wybór właściwego akumulatora na wymianę.

?Trafiająca właśnie na rynek nowa wersja programu serwisowego VARTA Start-Stop Service Program to kompleksowe rozwiązanie zaspokajające potrzeby związane z serwisem akumulatorów? ? mówi Ruben Gomez Fernandez, Dyrektor ds. Marketingu w Johnson Controls Power Solutions na obszar EMEA. ?VSSP 2.1 w szybki i skuteczny sposób przeprowadza użytkowników przez proces wymiany akumulatora w dowolnym pojeździe, gwarantując bezproblemową wymianę również w autach z systemem Start-Stop oraz takich ze zintegrowanym systemem wymiany akumulatora. Dzięki nowym funkcjom offline urządzenia może być używane w dowolnym miejscu. Najwyższy priorytet nadaliśmy maksymalnej elastyczności oraz jak najwyższemu bezpieczeństwu celem zapewnienia, że każdy warsztat będzie w stanie przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowan wymiany akumulatorów. Program VSSP 2.1 jest dostępny do kupienia u wielu dystrybutorów w Twojm regionie? ? dodaje Gomez.

Uproszczony serwis akumulatorów
Pojazdy identyfikowane są bardzo szybko: automatycznie przy użyciu kabla EOBD lub ręcznie za pomocą numeru VIN bądź menu. Po identyfikacji pojazdu akumulator można poddać testom i precyzyjnej diagnostyce bez bezpośredniego dostępu do systemu Start-Stop czy systemu zarządzania akumulatorem. Dzięki nowej funkcji przypisywania zaktualizowanych produktów urządzenie może polecić najwłaściwszy akumulator do wymiany w dowolnym pojeździe. Program VSSP 2.1 wyświetla szczegółowe kroki wchodzące w skład usuwania i montowania akumulatora, a także rejestruje nowy akumulator w systemie, jeśli istnieje taka potrzeba. Serwis akumulatora kończy wydruk raportu zawierającego wyniki testów.

Dodatkowe usługi
Strefa dla partnerów VSSP 2.1, dostępna na stronie www.varta-automotive.com, dostarcza informacji na temat bieżących danych związanych z pojazdami i akumulatorami, jak również nowościami na rynku. Firma Johnson Controls oferuje konsumentom dwuletnią gwarancję mobilności, włącznie z infolinią czynną 24 godziny na dobę, a także usługę holowania do najbliższego warsztatu.

Doskonały serwis akumulatorów
Wymiana akumulatora nigdy nie była prostsza: program VSSP 2.1 umożliwia szybką i bezpośrednią wymianę zarówno w autach tradycyjnych, jak w i pojazdach z systemem Start-Stop.

Urządzenie typu ?all-in-one? do obsługi serwisowej akumulatorów
VSSP 2.1 przeprowadza użytkownika przez proces wymiany akumulatora w wygodny sposób, oferując możliwość działania offline, zwiększającą elastyczność wykorzystania w warsztatach.

Większa użyteczność
Urządzenie zawiera ilustrowane instrukcje wymiany wraz ze wskazaniem dokładnej pozycji akumulatora.

Gotowe do wydruku raporty serwisowe
Szczegółowy, gotowy do wydruku raport z testów zawiera również najlepszy akumulator do wymiany.

 

źródło: varta-automotive

W porównywarce: 0Opis produktu