Najczęściej kupowane

PromocjeZobacz wszystkie

Wyszukiwarka akumulatorów

Ładowarka Mean Well PA-120N-27C (24V) 3 PIN

Lekka, mała, prosta i solidna - taka własnie jest impulsowa 24V ładowarka MEAN WELL PA-120N-27C. Została stworzona do ładowania akumulatorów żelowych, AGM i kwasowych. Maksymalny prąd ładowania wynosi 4.3A. Zalecana pojemność ładowanych akumulatorów wynosi od 15Ah do 80Ah.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,00 zł.


199,19 zł netto 245,00 zł brutto

Podane ceny zawierają podatek VAT 23% Kliknij sprwdź szczegóły wysyłek

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Inne produkty z tej samej kategorii

 

Lekka, mała, prosta i solidna - taka własnie jest impulsowa ładowarka MEAN WELL PA-120N-27C. Została stworzona do ładowania akumulatorów żelowych, AGM i kwasowych. Metalowa obudowa oraz wymuszone chłodzenie zapewniają bardzo dobre odprowadzenie ciepła. Maksymalny prąd ładowania wynosi 4.3A. Zalecana pojemność ładowanych akumulatorów wynosi od 15Ah do 80Ah, dzięki czemu nadaje się idealnie do ładowawania akumulatorów w wózkach inwalidzkich, łodziach, rowerach elektrycznych, kamperach, maszynach czyszczących itp.

 

 

Ładowarka Mean Well PA-120N  dostępna jest w trzech warianatch napięciowych:

- PA-120N-13C 12V/7.2A (zalecane akumulatory od 30Ah do 150Ah)

- PA-120N-27C 24V/4.3A (zalecane akumulatory od 15Ah do 80Ah)

- PA-120N-54C 48V/2.2A (zalecane akumulatory od 7Ah do 40Ah)

 

Podłączenie do ładowarki akumulatorów o pojemnościach większych niż zalecane, nie stanowi problemu z punktu widzenia ładowarki ani samych akumulatorów. Jedynym ujemnym skutkiem takiego działania będzie wydłużenie czasu ładowania.

Ładowarka fabrycznie wyposażona jest w wyjście trzy pinowe. Zmiana wyjścia na dowolne, np: krokodylki nie powoduje utraty gwarancji.

 

GWARANCJA 2 - LATA!

KABEL ZASILAJĄCY GRATIS!


Cechy impulsowej ładowarki Mean Well PA-120N-27C :

• PA-120 (detekcja napięcia): stosowana do ładowania akumulatorów pracujących cyklicznie, tj. w aplikacjach, w których są jednym źródłem zasilania i wymagają codziennego ładowania
• Zakres napięć wejściowych ustawiany przełącznikiem (115VAC lub 230VAC)
• Wbudowany filtr PFC (w wersji P), dzięki któremu ładowarka spełnia wymogi normy EN61000-3-2
• Zabezpieczenia przed przeciążeniem, zwarciem wyjścia, nadnapięciowe, temperaturowe, przed
odwrotnym podłączeniem baterii akumulatorów (bezpiecznik)
• Chłodzenie wymuszone (wentylator)
• Zaprojektowana do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych oraz żelowych
• 2-kolorowy wskaźnik LED stanu pracy ładowarki

 

Zasada działania:

Ładowarka PA-120 służy do ładowania akumulatorów pracujących cyklicznie, tj. w aplikacjach, w których są jednym źródłem zasilania i wymagają codziennego (lub podobnie częstego) ładowania. Jako, że napięcie końcowe ładowania tak eksploatowanego akumulatora AGM lub żelowego wynosi 14.4V, PA-120 ładuje akumulator do tej wartości i monitoruje napięcie akumulatora. W tym etapie akumulator jest ładowany pełną wydajnością prądową PA-120 (tj. 100%). Gdy napięcie akumulatora spadnie do 13.8V, ładowarka znowu podaje prąd tak długo, aż napięcie na akumulatorze wzrośnie do 14.4V, przy czym te impulsy ładujące mają amplitudę ok. 60% maksymalnej wydajności prądowej ładowarki i trwają tylko tyle, ile wymagane jest do osiągnięcia 14.4V na akumulatorze. Po naładowaniu akumulatora do 14.4V, ładowarka odcina prąd na swoim wyjściu do czasu, aż napięcie na akumulatorze spadnie do 13.8V, itd. cykl ten powtarza się. Zasadę działania przedstawia poniższy wykres:

 

Dane techniczne:

 

Budowa:

 

 

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowani mogą napisać komentarz

W porównywarce: 0Opis produktu