Najczęściej kupowane

PromocjeZobacz wszystkie

Wyszukiwarka akumulatorów

Ładowarka CTEK MXS 25

Ładowarka impulsowa CTEK MXS 25 zalecana jest do wszystkich rodzajów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, w tym elektrolitowych, bezobsługowych, żelowych, wapniowo-wapniowych oraz AGM o pojemności  50Ah do 500Ah. Ładuje napięciem 12V a jej maksymalny prąd ładowania wynosi 7A. Nr.Art 56-732

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 105 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 105 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 21,00 zł.


853,66 zł netto 1 050,00 zł brutto

Podane ceny zawierają podatek VAT 23% Kliknij sprwdź szczegóły wysyłek

Inne produkty z tej samej kategorii

Ładowarka impulsowa CTEK MXS 25 zalecana jest do wszystkich rodzajów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, w tym elektrolitowych, bezobsługowych, żelowych, wapniowo-wapniowych oraz AGM o pojemności  50Ah do 500Ah. Ładuje napięciem 12V a jej maksymalny prąd ładowania wynosi 7A. Nr.Art 56-732


CTEK, to najlepszy w Europie model ładowarki do akumulatorów, trzykrotny laureat nagrody "Best in Test, używany przez najważniejsze firmy motoryzacyjne, jako podstawowy model ładowarki stosowanej w ich pojazdach. Ładowarki CTEK są zalecane do wszystkich rodzajów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, w tym elektrolitowych, bezobsługowych, żelowych, wapniowo-wapniowych oraz AGM.

 

Ładowarka MXS 25 to idealna uniwersalna ładowarka 12 V. Nadaje się ona idealnie do ładowania dużych akumulatorów używanych w przyczepach kempingowych, RV, łodziach i pojazdach. Tego typu pojazdy wymagają rozwiązań zapewniających rozwiązanie wielu możliwych problemów związanych z akumulatorami. Ładowarka MXS 25 oferuje takie funkcje, jak diagnoza akumulatora sygnalizująca czy akumulator może otrzymać i utrzymać ładunek, regenerację umożliwiającą odnowę całkowicie rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem, unikalne ładowanie podtrzymujące, tryb optymalnego ładowania w niskich temperaturach oraz ładowanie wymagających akumulatorów AGM (np. Optima). Ponadto funkcja trybu zasilania umożliwia odłączenie akumulatora od pojazdu nie powodując utraty konfiguracji ustawień. MXS 25 to całkowicie automatyczna 8-etapowa ładowarka zapewniająca ładowanie akumulatorów 25 A do 12 V od 50-500 Ah umożliwiająca także ładowanie podtrzymujące do 500 Ah. Ładowarka posiada klasę IP 65 (ochrona przed wodą i pyłem) i została zaprojektowana w celu zabezpieczenia samochodowych podzespołów elektronicznych, wraz z mzabezpieczeniem przed iskrzeniem i odwrotną biegunowością oraz ochroną przeciwzwarciową. Ładowarka jest objęta 2-letnią gwarancją.

 

Produkty firmy CTEK charakteryzują się kilkoma cechami, które czynią je wyjątkowymi na rynku:

 • - bezpieczne dla ludzi: proste w montażu, odporne na iskrzenie oraz zwarcie i odwrotną polaryzację, nie trzeba wyjmować akumulatora do ładowania.
  - bezpieczne dla pojazdów: regulują parametry ładowania, dzięki czemu nie stwarzają ryzyka uszkodzenia wyposażenia elektrycznego i elektronicznego pojazdu
  - w pełni automatyczne: mikrokomputer steruje całym procesem ładowania, dzięki czemu użytkownik nie musi niczego nadzorować, ani być ekspertem od akumulatorów
  - dobre dla akumulatora: wyposażone w unikatową funkcję odsiarczania, która pozwala na przywrócenie żywotności rozładowanym akumulatorom. Napięcie i natężenie prądu ładowania są komputerowo - stabilizowane, co pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji akumulatora (wahania parametrów ładowania są mniejsze od 2%, podczas gdy w tradycyjnych prostownikach sięgają nawet 400%).
  - wydajne: układ sterujący potrafi naładować akumulator w 100%, dzięki czemu nie występuje efekt stopniowego tracenia pojemności przez akumulator
  - wytrzymałe: odporne na wstrząsy i kurz (IP44), przystosowane do użycia na zewnątrz (IP65), pracują w temperaturach -20 do +50 st.
  - produkty wysokiej jakości: w całości zaprojektowane w Szwecji, są urządzeniami działającymi niezawodnie przez długie lata.

 

8 ETAPOWY TRYB PRACY

 • 1. Odsiarczanie
  2. Miękki start
  3. Ładowanie zasadnicze
  4. Absorpcja
  5. Analiza
  6. Regeneracja
  7. Konserwacja płynna
  8. Konserwacja impulsowa

 

PANEL STEROWANIA


 

 

 

 

Obsługiwane akumulatory - zastosowanie:

a) ładowanie od 50Ah do 500 Ah

b) podtrzymywanie 50Ah do 500 Ah


W zestawie znajdują się:

 • - ładowarka CTEK
 • - końcówka kabla zakończona "krokodylkami"
 • - końcówka kabla do zainstalowania na stałe w pojeździe (umożliwia szybkie podłączenie ładowarki, bez          konieczności używania krokodylków)
 • - pokrowiec

 

CZAS ŁADOWANIA AKUMULATORÓW

 

 

 

 

 

Dane techniczne :

Zasilanie:   220-240 VAC 50-60Hz

Napięcie : 12V

Wielkość ładowanych akumulatorów : 50Ah - 500Ah

Wielkość akumulatora podtrzymująccych : 50Ah - 500Ah

Prąd ładowania: 25A/14.4V NORMAL ; 25A/13.6V SUPPLY ; 3A/15.8V RECOND

Napięcie ładowania : 14,4V - 15.8V

Wymiary:   235x130x65 (LxWxH)

Waga : 2.5 kg

Chłodzenie:   naturalna cyrkulacja.

Temperatura pracy:   -20  do +50 st. C

Nr.Art 56-732

Stopień Ochrony : IP44

Gwarancja : 2 lat

 


Instrukcja obsługi CTEK MXS 25

/span

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowani mogą napisać komentarz

W porównywarce: 0Opis produktu