Najczęściej kupowane

PromocjeZobacz wszystkie

Wyszukiwarka akumulatorów

ŁADOWARKA LZI 18/6V/12/

Uniwersalna, impulsowa ładowarka typu LZI 18/6V/12V służy do ładowania akumulatorów żelowych o napięciu 6V i 12V o pojemności od 3Ah do 38Ah.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


85,37 zł netto 105,00 zł brutto

Podane ceny zawierają podatek VAT 23% Kliknij sprwdź szczegóły wysyłek

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Inne produkty z tej samej kategorii

Uniwersalna, impulsowa ładowarka typu LZI 18/6V/12V służy do ładowania akumulatorów żelowych o napięciu 6V i 12V o pojemności od 3Ah do 38Ah.

 

Ładowarka sama rozpoznaje napięcie pracy akumulatora i automatycznie dobiera optymalne parametry ładowania. Czas ładowania akumulatora zależy od stanu jego rozładowania i pojemności. Początkowy prąd ładowania wynosi 1400mAh.

Na obudowie ładowarki  są umieszczone sygnalizatory LED. Świecenie zielonej diody oznacza ładowanie akumulatora  natomiast świecenie diody żółtej mówi nam o napięciu akumulatora (6V czy 12V). Zgaśnięcie zielonego LED – a oznacza zakończenie etapu ładowania i przejście ładowarki w tryb pracy konserwującej, gdzie prąd ładowania jest niższy nie 300mAh. Zgaśniecie diody zielonej oznacza również, że akumulator jest naładowany
i należy go odłączyć w czasie do 4h od ładowarki.

Podłączając akumulator do ładowarki lub odbiornika należy zwrócić uwagę na prawidłowe podłączenie akumulatora względem urządzenia
(+ do + , - do -) (czerwone złącze ładowarki do + akumulatora).

Po podłączeniu ładowarki do sieci i prawidłowym prawidłowym podłączeniu do akumulatora zapali się LED. Brak świecenia zielonej diody tuż po podłączeniu akumulatora świadczy o braku kontaktu ładowarki
z akumulatorem , całkowitym naładowaniu akumulatora lub odwrotnym podłączeniu akumulatora. Pulsujący LED świadczy o bardzo mocnym rozładowaniu akumulatora (poniżej 4V). Jeśli pulsacja nie ustąpi po czasie kilku minut akumulator należy uznać za uszkodzony.

 

SPECYFIKACJA:

  • - napięcie zasilania: 230 - 240 V
  • - częstotliwość zasilania: 50/60 Hz
  • - napięcie ładowania: 6V i 12V
  • - prąd ładowania: od 300mA do 1300mA
  • - waga: 0.4 kg
  • - gwarancja : 12 miesięcy


Od Komentarz
2011-12-27 Krzysztof T... Bardzo dobra ładowarka , zaskoczyły mnie jej wymiary trochę większa niż ładowarki do telefonów. Ładuje od czasu do czasu nią aku do alarmu i zawsze na zimę akumulator motocyklowy. Banalna do obsługi tylko do kontaktu i ładuje.

Tylko zarejestrowani mogą napisać komentarz

W porównywarce: 0Opis produktu